הורדת אפליקציות בחינם ללא פריצה

smartphone_0009תמיד רציתי להוריד אפליקציות שאמורות לעלות כסף בחינם. עד לא מזמן עשיתי את זה – אבל בדרך שקצת פחות אהבתי. אף פעם לא אהבתי להוריד את האפליקציות דרך installous – הפתרון הלא חוקי להורדת אפליקציות בחינם.
לפני לא הרבה זמן, גיליתי שיש דרך חוקית לעשות זאת, ולדעתי, הרבה יותר יעילה.

השיטה מתבצעת דרך אתר שנקרא Free My Apps אל תשכחו להיכנס אליו דרך המכשיר שלכם.
אז איך זה עובד ?
ישר כשנכנסים לאתר, מבחינים ברשימה של אפליקציות, וליד כל אחת מהן מספר. אפליקציות אלו הן של ספונסרים כל אפליקציה שאתם מורידים נותנת לכם מספר מסוים של נקודות. כשיש מספר מסוים של נקודות, אפשר לקבל כרטיסי מתנה לאייטיונס, לאמאזון ועוד.
איך אני מרוויח נקודת ?
כדי להרוויח נקודות, עליכם להוריד את האפליקציות המוצגות בדף הבית ולהשתמש בהן לפחות חצי דקה, אחר כך, חוזרים לאתר ומרעננים. זה הכל !
מה אני צריך לעשות כדי שהאתר יעבוד ?
כשנכנסים לראשונה לאתר, צריך לאשר כמה דברים. מתוכם, פרופיל שמוביל אתכם להגדרות המכשיר ואותו אתם צריכים לאשר (אל תדאגו, הפרופיל אמין ובטוח).
האם אתר שווה לי ?
האתר שווה מאוד! למעשה, אני הצלחתי להשיג כרטיסי מתנה בסכומים של מעל 300 שקל !
האם הוא יעבוד על המכשיר שלי ?
אם יש לך מכשיר ios או android אתה מוכן !
אז למה אתם מחכים? היכנסו דרך המכשיר שלכם לכתובת הזו:   ותתחילו להרוויח!


מדריכים או אפליקציות סמארטפון נוספים שבטוח מעניינים אותך:

  • microSD כתחליף לכרטיס אשראי?

    smartphone_0035למרות שחברות כמו ויזה והתקנים פופלרים אחרים כבר חפצים מאוד לבצע תשלומים של קניית דברים באמצעות כרטיסי הmicroSD וSD Association. יש רעיון שבעצם מציג שהוא מוסיף פרוטוקול ...

  • אוזניות לאייפון – הרבה יותר מסתם אוזניות

    Business manבכל קנייה של אייפון חדש, אנו מקבלים אוזניות לבנות אשר אמורות להקל עלינו את חווית השימוש באייפון. במסגרת השימוש באוזניות תוכלו לענות למכשיר על ידי לחיצה ...

  • עוד מעט זה קורה!!! – 99% לפריצה של 6.1!!!

    smartphone_0016כן כן כן אנחנו קרובים כל כך!!!!!!!!!!!!!!!! הפריצה כל כך קרובה אחוזון אחד בלבד לפני השחרור הסופי! מתרגשים?גם אנחנו!!  

הוסף תגובה !


<<< הקלד את המספרים המוצגים למעלה